| alex15ccc a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE, merita achizitionata? Si ce tableta ati recomanda mai buna sau asemanatoare cu aceasta? Va rog la fiecare raspuns cateva argumente, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Recomandarea mea personale este sa il achizitionezi sunt foarte bune d.p.d.v tehnic

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand asta http://bit.ly/1L6GuWj este la "resigilate Emag". Procesor quad core, diagonala 10 inch si marca Samsung.

| alex15ccc explică:

Multumesc pentru. raspunsuri! ☺