| SeNNNz a întrebat:

Cum fac bani cu YOUTUBE, Am activat Generator de Bani, Fac vizualizari la filmulete dar nu primesc nimic, Am cont AdSense sau cum se numeste si imi apare acolo 0.00E si la RPM apare 0.01E
Ce trebuie sa fac sa am mai multi, Fac multe vizualizari ar degeaba

6 răspunsuri:
| SeNNNz explică:

Am 1.94 E pana acum la RPM

| xpoisoneddivax a răspuns:

Cu generatoare nu merge, fa un videoclip, si il valorifici. Dar ca sa faci bani trebuie sa ai parteneriat cu Youtube...

| UnNimicCareReprezintaMulte a răspuns:

Nu ai parteneriatul cu youtube.Doar cand o sa ai mai multe vizionalizari o sa iti dea mesajul ala de parteneriat.Cum s-a mai spus, trebuie sa valorifici fiecare video

| SeNNNz explică (pentru UnNimicCareReprezintaMulte):

Le-am valorificat fiecare video dar cum fac partenriatu?

| UnNimicCareReprezintaMulte a răspuns (pentru SeNNNz):

Trebuie sa aduni mai multe vizionalizari.Eu am la RPM 23.06 E si inca nu am primit cerere de parteneriat.Nu stiu cand, dar stiu ca trebuie multi abonati si multe vizionalizari.

| FlaviuSs_8135 a răspuns:

Pai trebuie sa ai 1000 vizualizari si stiam ca pe 1000 de vizualizari primesti un dolar.