| Narcis494 a întrebat:

Am si eu o intrebare in special pentru cei care primesc bani de la Youtube, am facut tot ce cerea pe internet sa primesc bani de la Youtube am 370 de abonati si 250.000 vizualizari acum cum fac sa primesc banii, nu inteleg trebuie sa astept ceva sau ce, in cat timp trebuie sa ii primesc, astazi mi-am facut cont de adsense, mi s-a aprobat iar acum vreau sa stiu cand o sa primesc banii sau ce trebuie sa fac sa ii primesc.

Răspuns Câştigător
| sarpeparsiv a răspuns:

1. ai avut monetizarea activata?
2. la 250.000 vizionari vei castiga intre 15-40 euro (depinde de unde ai vizitele)
3. Adsense trimite bani dupa ce depasesti 70 euro. sub 70 euro nu ai cum sa primesti banii.