| anonim_4396 a întrebat:

Cum îmi pot face un cont de Youtube ca lumea?! Am încercat cu puțin timp în urmă și a ieșit un dezastru! Vă rog să-mi spuneți și să mă lămuriți! Ce legături sunt între Gmail și Canal de Youtube. A trebuit să-mi șterg contul de Yahoo email pentru a scăpa de tot haosul și de atunci nu am mai încercat. Vreau un canal de Youtube să postez videoclipuri ca toată lumea. Fundă pentru cel mai bun răspuns!

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Fa-ti cont google, si te poti loga cu el pe youtube.

| K0sti a răspuns:

Pai daca Youtube e al lui Google, cam ce crezi ca legatura e?

| RobertSteaua02 a răspuns:

Intai fa-ti cont pe Google, logheaza-te cu el pe Youtube, fa-ti pozele de profil si coperta pentru Youtube si incepi sa posteziwinking

| Sephyroth a răspuns:

Pai daca nu stiai, Google a cumparat, cu ceva timp in urma, Youtube si de atunci daca iti faci cont de google (gmail) iti face automat canal de youtube. Deci poti sa iti faci un cont gmail(de la 0) si vei avea automat si canal de Youtube. Funda?