| roby223 a întrebat:

Salut dati-mi si mie un antivirus bun dar la care sa nu imi trebuieasca licenta....am avut nod 32 un antivirus extrem de bun dar mi-a expirat si vreau unu fara sa expire dau funda la cel mai rapid si bun raspuns

8 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

AVG este foarte bun in varianta lui free. Imi blocheaza pana si siturile care contin virusi sau spyware, poti scana cu el in arhive si scaneaza in recycler, un tip de folder ascuns in care apar de foarte multe ori virusi si unde multe antivirusuri nu prea scaneaza.

Eu il folosesc deja de mai bine de doi ani si nu mi-am mai virusat calculatorul in asa fel incat sa am nevoie de reinstalarea windows-ului.

Are pana si un mod extrem de facil de "protejare" a crackurilor pe care le ai prin calculator, avand optiuni atat pentru a nu interveni intr-un fisier ales de tine dar si pentru a-ti restaura eventualele fisiere puse in carantina in mod nedorit sau abia descoperite.

| BlaaBlaa a răspuns:

Eu folosesc programul Microsoft Security Essential este foarte bun, il folosesc de aproape 2 ani, nu am avut probleme cu computer-ul si imi arata daca este in pericol si iti cere scanarea fisierelor care este foarte rapida. happy

| ion933 a răspuns:

Il descarci de aici ai 3 luni gratuit de nu ma insel
http://it.norton.com/downloads/

| puscahoreangaion a răspuns:

Incearca norton antivirus, avira, zone alarm security, avast! bafta!

| daniellle a răspuns:

Eu am Avira şi până acum nu am avut probleme.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Comodo internet security.e cel mai bun antivir gratuit pe care il recomand tuturor

| elyd12 a răspuns:

Eu am Microsoft Security Essentials. Mi se pare destul de bun.

| inocentiuaugustin a răspuns:

Iti recomand avast free antivirus.
folosesc de cativa ani si nu am avut niciodata probleme.de ex la site-uri ''suspicioase'' te avertizeaza si blocheaza...scrii avast pe google si ti apare imediat...te descurci tu de acolo ca e simplu.