| spydy94 a întrebat:

de cateva luni ma confrunt cu o problema! oricat de cald sayu frig ar fi in camera nu imi porneste calculatorul decat dupa ce il incalzesc cu FEONUL! tin feonul aproximativ 1-2 minute si dupa porneste! si cateodata se stinge din senin! vreau idee? FUNDA!

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Schimba pasta de la procesor! si vezi daca este fixat cum trebuie radiatoru pe procesor sa stea presat bine ca altcel nu face comanda. Sau alta chestie incerca sa schimbi sursa pune alta si vezi daca este ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde anume il incalzesti, in care parte a unitatii? sau e deschis....cum faci?