| Culcescu_Mary_1999 a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul cand este cald in camera si il am aprins de mai mult de 3-4 ore mi se stinge de la ce este? S-ar putea sa fie de la acel fentilator din el?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,din cauza ventilatorului ibacsit cu praf, si al componentelor prafuite. Incearca sa deschizi capacul si cu o pensula moale si cu un aspirator, sa faci curatenie in el. Cheama mai bine pe cineva daca ti-e frica sau nu stii, pentru ca trebuie sa scoti palcutele ram, unitatea etc si sa faci curatenie in el dupa care sa le pui la loc.Nu e fificil dar daca nu ai facut asta niciodata, nu stii.

| R0CKb0Y a răspuns:

Asa am patit si eu trebuie sa iti schimbi windows-ul