| Zbanghiu a întrebat:

De ce la unul dintre sloturile RAM imi scrie trial version?

5 răspunsuri:
| Dangerfull a răspuns:

Pentru ca poti avea mai multe sloturi dar unul singur este originalul, prin oroginal ma refer la cel care are ramul de cand l-ai cumparat cele trial sunt pentru rami pe care ii poti cumpara si adauga tu in sloturi.

| Zbanghiu explică (pentru Dangerfull):

Da,dar am bagat inca un slot in cel de-al doilea...

| Zbanghiu explică (pentru Zbanghiu):

Am bagat rami* si in cel de-al doilea, scuze

| Dangerfull a răspuns:

Pai si functioneza uitate la: Click dreapta pe My Computer si da la Properties si vezi ce ram ai? daca sa marit sau daca este tot initialul.

| Zbanghiu explică (pentru Dangerfull):

Asta era faza...tot 2 gb rami am, cat aveam si inainte.in mod normal as avea 4 acum :\