| Flo31 a întrebat:

De ce pe aplicatia popcorn time nu imi apar subtitrarile la seriale, adica zice ca nu sunt subtitrari disponibile sau ceva de genul? Pana acum mergeau. La filme imi apar. Cum pot rezolva acest lucru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca tot ce vezi on line cu acel program se salveaza undeva.prcatic dupa ce vizionezi un film pe PopCorn Time, filmul se salveaza intr-un folder in calculator si il poti revedea acolo.Il deschizi cu BSPlayer care cauta automat subtitrari.Setezi sa iti caute subttrari in limba romana, descarci subtitrarea si gata.

| Flo31 explică (pentru anonim_4396):

Dar eu nu vreau să mă uit încă odată la acele episoade. Vreau sa ma uit la altele care nu le-am vazut. Unde se salvează? Are ceva daca am stat să se șteargă automat cache-ul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flo31):

Memoria cache e una si filmul salvat este alta. Se salveaza de obicei in My Computer-descarcari(downloads)-PopCorn Times. Deci in descarcari programul isi face singur un folder numit PopCorn Times si salveaza acolo filmele, fara subtitrare bineinteles. Faptul ca odata ai vazut un film cu subtitrare si mai tarziu acelasi film nu mai avea subtitrare o fi din cauza ca subtitrarea a fost stearsa din tr=ck er sau programul a dat o eroare. Poti inchide si deschide din nou subtitrarea. Dupa inceperea filmului incerci din nou sa cauti subtitrarea.Eu nu ma uit on lline, folosesc acest program pentru a descarca bineinteles ca se descarca pe toata perioada filmului.Caut in acel folder care ti-am spus si apoi rulez in BS Player care imi gaseste automat subtitrari.la filmele mai noi din 2016 este posibil sa nu existe subtitrari asa ca mai intai ma interesez pe google daca exista subtitrari pentru filmul dorit.

| Flo31 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, dar era de la laptop. Am deschis azi laptopul si erau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flo31):

Bun,atunci. Totusi vezi ce faci cu filemle salvate ca ocupa loc.Eu unul am cumparat dvd-uri si lea-m scris, cate doua sau trei filem si apoi am sters filmele din pc.Dvd-urile le tin bine. Poate mai vreau sa vizionez vreodata acele filme.

6 răspunsuri:
| XD_Nicu_1992 a răspuns:

Nu toate filmele su serialele au subtitrare

| Flo31 explică (pentru XD_Nicu_1992):

Stiu, dar am dar am vazut un serial care avea subtitrare si am dat pe un episod inca o data si nu mai avea si m-am uitat si la celelalte si nu mai aveau nici ele. M-am uitat si la alte seriale si nu aveau nici ele. Faza e ca nu erau subtitrari nici in alte limbi. Scria doar "no subtitles". La filme nu se intampla treaba asta.