| GGabiy a întrebat:

de curand am instalat windows 10 64 bit si am folosiT un program al suite 3, eu nu stiam ce face acest program si am umblat prin el... si acum regret mult, am facut niste setari in el si a inceput sa mearga pc-ul foarte greu... inainte mergea ff bine.Am dat setarile deff si din bios si degeaba..Precizez ca setarile facute au fost pentru processor.

1 răspuns:
| iStarGaming a răspuns:

Curiozitate... Ar trebui sa consulți un specialistul, sau poți da mai multe detalii, adică ce ai făcut, ai scăzut ne de procesoare activitate?