| iulia2002 a întrebat:

Am un laptop care merge foarte greu. De curand i-am instalat sistemul de operare Windows 7, dar degeaba. Chiar daca i-am facut toate setarile vazute prin tutorialele de pe youtube, merge la fel.Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce configuratie are laptopul?
Windows 7 ce model? De unde? Ce setari ai facut? Vreau detalii daca se poate.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| AlexandruAndreea a răspuns:

Mai bine bagi linux ca nu ia multe resurse. Gen Ubuntu, Lubuntu, Zorin, Pepermint. Tata are un mini laptop ce merge greoi cu Windows, mai ales cu 7-ele. Si in general foloseste linux-uri.