| Dorutzzu a întrebat:

De curand am luat Cs:GO si nu stiu ce trebuie sa fac. Scrie ca trebuie sa il las ceva timp si sa inchid steam si antivirus dar nu stiu cum. Ce si cum trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Cand un joc este piratat, are anumite fisiere modificate si automat iti cere sa opresti antivirusul si steamul, in cazul in care jocul respectiv este facut sa mearga pe steam. Chestia este ca nu sunt virusi, faci niste jocuri/aplicatii sa mearga intr-un mod ilegal iar antivirusul ii vede ca pe virusi. Majoritatea jocurilor din ziua de azi care trebuie crack-uite trebuie sa dezactivezi antivirusul sau si netul inainte sa pui crack-ul ca ele sa mearga. Bafta!

4 răspunsuri:
| Dorutzzu explică:

Mentionez ca nu am cont steam si am Eset smart 6 antivirusul.

| 11Marius11 a răspuns:

Daca e piratat mai mult ca sigur are virus. Eu nu iti recomand sa opresti antivirusul si sa stergi toate fisierele jocului

| DavidSuperMoto a răspuns:

Daca jocul este piratat te anunta sa stingi steam si antivirus pentru a-ti baga un virus in comp. Eu nu iti recomand sa le stingi.

| FCF a răspuns:

Pai cum ai luat cs go fara sa ai steam?