| AtomicTH a întrebat:

De multa vreme vreau sa imi iau un pc nou, cat de cat performant sa ma tina jocurile pe el si am vazut ca majoritatea sar de 500 euro. Am cautat la mana a doua si am gasit ofete destul de profitabile... Momentan am 500 lei si am gasit multe oferte 4gb ram ddr3, placa video 1gb. Ma rog astea le pot imbunatati pe parcurs.
Deci ce parere aveti s-ar merita sa iau la mana a doua?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Depinde de noroc. Ideal ar fi sa le vanda cu garantie, ca sa nu ti se strice dupa o luna.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Da!