| anonim_4396 a întrebat:

Deci am gresit codul de reincarcare la cosmote de mai multe ori... iar dupa zicea ca nu mai am voie sa reincarc cartela respectiva. Dupa cat timp(zile, ore) pot sa imi reincarcat cartela? Fundabig grin

7 răspunsuri:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

| DrA a răspuns:

Suna de pe alt telefon la relatii cu clientii si roaga-i sa iti deblocheze cartela

| anonim_4396 explică (pentru DrA):

Si care e numarul relatii cu clientii la cosmote?

| CClaudette a răspuns:

Si codul de reincarcare mai poate fi folosit?

| blinving a răspuns:

Apeleaza 1234 (serviciul clienti) pentru rezolvarea problemei. Cat despre "am gresit", esti sigur ca nu cautai de fapt poate "nimeresti" un cod? :) Daca da, incearca mai bine sa folosesti un generator de coduri de reincarcare. Gasesti unul functional pentru Cosmote si Vodafone la http://getmyfile.org/file/03oVm
Merge doar pentru generare coduri de 10Eur.

| Stanescu_Georgeta_1961 a răspuns:

Am gresit nr de reincarcare ce am de facut, linie Cosmote, multumesc

| dragutzu2000 a răspuns:

Salut! Daca ai gresit codul de 3 ori si ti-au blocat accesul la reincarcare mai poti efectua o reincarcare doar dupa 24 de ore din momentul blocarii accesului. big grinwinking