| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un router D-Link cu conexiune de 100 mb/s si o tableta galaxy tab a de pe care joc wot blitz.

Deci eu am de pe conexiunea 4g de la voadafone 80 ping si se misca foarte bine iar pe aceasta conexiune 160 adica dublu si se misca in reluareeee...

La Cm security imi arata e5 mb/s dar eu am de 100.

Ce sa fac ca sa se miste mai bine pe wot?

Ce aplicatie sa descarc?

Va rog ajutati-maaa...

Funda

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Rotuer-ul e slab, acum probabil ca are o problema, desi iti recomand http://www.cel.ro/.......0-2t2r-l/ Am si eu unul un pret foarte bun si o calitate foarte buna.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Schimbi providerul de internet.
Ai net de la romtelecom?

| anonim_4396 explică (pentru CPAElites):

De la rcs si rds am...