| Unknow9990 a întrebat:

Deci vreau sa incarc un video pe Youtube ( am cont, am activat ) cand ajunge procesarea la 96 % imi apare un mesaj in care scrie asa :Videoclipul este un duplicat al unui videoclip pe care l-ați încărcat deja.
CIne ma ajuta dau FUNA + VOT!

Răspuns Câştigător
| slenderica a răspuns:

E din cauza ca videoclipul este un duplicat al unui videoclip pe care l-ai incarcat deja.

1 răspuns:
| DanielaFD a răspuns:

Poate ca ai incarcat deja videoclipulwinking si incerci din nou si de asta nu iti merge.
Dai sus unde arata numele si poza click Canalul meu, Videoclipuri si vezi acolo daca ai incarcat deja videoclipulwinking il mai poti edita si alte chestii. Sper ca te-am ajutat, bafta! happy