| Myrcea22 a întrebat:

Salut,din 40-40 secunde imi da o eroare : Application Manager has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience.
Please tell Microsoft about this problem..etc
Nu inteleg de ce
P.S: Funda

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Folosesti mozilla ca browser cumva? si eu am avut problema asta si am bagat chrome si nu mai am treaba acum

| Myrcea22 explică (pentru Broadband):

Pai am Chrome am si mozila, folosesc in general Chrome
cum rezolv?

| lovethissite a răspuns (pentru Myrcea22):

Dezinstaleaza mozila, imi aparea si mie si am dezinstalat mozila

| Myrcea22 explică (pentru lovethissite):

Frate,am gresit eu, aveam decat Chrome, am dezinsalat chrome si am instalat mozila si tot asacrying

| lovethissite a răspuns (pentru Myrcea22):

Singura sansa sa scapi de eroare e sa reinstalezi windows-ul

| Myrcea22 explică (pentru lovethissite):

Serios,chiar nu se poate face altceva?happy