| Alexs_Alexs_1999 a întrebat:

Salut, doresc sa-mi achizitionez un controller wireless pentru PC, pentru jocurile cu masini... nu stiu ce sa cumpar, si speram sa ma puteti ajuta voi.
Buget - 150 lei.

Răspuns Câştigător
| JohnJames a răspuns:

Salut

Daca vrei o consola wireless uite aici:

http://www.emag.ro/......c910cfcb33 - 94 lei

http://www.emag.ro/......c910cfcb33 - 110 lei

Toate se incadreaza in bugetul tau. Pentru jocurile cu masini mergea un volan cu pedale, insa pretul lor este cam mare...

| Alexs_Alexs_1999 explică (pentru JohnJames):

Stiu ca un volan cu pedale mergea mai bine insa nah cel mai ieftin este in jur de 200 de lei in magazin daca nu ma insel si este foarte incomod plastic pur si simplu, mersi mult pentru ca ti-ai alocat timp pentru a-mi cauta aceste 3 "gamepad-uri" si iti raman recunoscator, il voi achizitiona pe al treilea imi place mai mult design-ul... mersi inca odata pentru suport-ul acordat.

| JohnJames a răspuns (pentru Alexs_Alexs_1999):

Oricand. O zi faina.