| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am ales o tema google chrome(una rosie) as vrea ca pagina de porinire google(cea clasica) sa nu mai fie si ea alba. sad sad sad Cum fac ca sa fie si pagina de porinre google sa fie si ea rosie in afara de bara de sus de google chrome? crying
Apropo...ma mai puteti ajuta inca o data? Stiti acea bara de jos la windows unde scrie start? La mine este albastra si as vrea s-o fac si pe ea rosie, aici cum procedez?

1 răspuns:
| oanaxxx21 a răspuns:

La tema, ar trebui sa alegi alta tema care schimba pagina de pornire. Osacr de la Renta este si ea rosie sau yummy theme. Ele schimba pagina de pornire!

daca ai windows 7, atunci, ca sa schimbi culorea barii faci click dreapta pe pagina de pornire, alegi personalize, apoi dai window color ca sa schimbi culore barii de jos.