| Keon a întrebat:

Sall! Imi puteti spune cum pot scapa de zwiiky? cand deschid chrome-ul imi apare ca pagina de porinire google dar cand scriu ceva de ex:Facebook ma redirectioneaza spre zwiiky! DAU FUNDA PENTRU CEL MAI FOLOSITOR SI MAI RAPID RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Unninstall din calculator.

| Keon explică (pentru Eduard619):

Cand dau search in calculator nu gaseste nimic cu numele zwiiky

8 răspunsuri:
| Andrei_Muha_1991 a răspuns:

Incearca sa intrii in setarile de la chrome poate s-a setat singur ceva default pe acolo

| 1000vizualizaripeyoutube a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi chrome-ul? daca tot apare cauta in aplicatiile din calculator si dezinstaleaza-l! sa stii ca zwinky e cea mai mare prostie plina de virusi!

| Keon explică (pentru 1000vizualizaripeyoutube):

Am resetat chrome-ul si tot imi apare, iar cand caut in pc nu-mi apare nimic

| 1000vizualizaripeyoutube a răspuns (pentru Keon):

Am gasit

| 1000vizualizaripeyoutube a răspuns:

Http://www.dotfab.com/resources/how-to-remove-zwiiky-com-redirect-virus/ se pare ca ai un virus in calculator! cred ca trebuie reinstalat computerul