| IoanS a întrebat:

Salut, dupa ce am folosti un program numit SMART v2 care opreste unele functii pentru a avea o performanta mai buna, butonul de sonor de pe tastatura nu mai schimba volumul. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Americanisx a răspuns:

Ce telefon ai?
Incearca sal resetezi din fabrica sau sa-i faci resetare totala din bios.
Pentru a intra in bios trebuie sa apesi butonul de volun+ timp de 5 secunde apoi butonul de power 10 secunde, amandoua trebuie sa fie tinute apasate.