| EdiShukaru a întrebat:

Dupa ce am terminat de filmat cu FRAPS, atunci cand deschid videoclipul in VLC Media se aude un carait foarte infernal de te scoate din sarite... Am incercat sa scot si boxele dar si microfonul si tot nu a mers. crying DE CE OARE? Va rog ajutati-ma cu cel mai bun raspuns. Mersi big grin

1 răspuns:
| Agentuu a răspuns:

Incearca sa filmezi si cand filmeaza, debifeaza o casuta de la sunete astfel incat sa nu inregistreze niciun sunet.