| TeDy_5844 a întrebat:

Salut, e urgent, please ajutati-ma. Cum pot sa fac un folder, gen cu parola sau in care doar eu sa intr-u nu User, Folder!

6 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Ai mai multe optiuni
ori arhivezi fisierul/folder-ul, ori si mai simplu dai click dreapta, apoi properties si ii dai hide apoi apply

| Alecsx25 a răspuns:

Nu cred ca se poate, dar ai sa ma faci un cont la calculator si sa-i pui parola... o sa-ti spun si cum sa faci.
Pasul 1 :Intri in panoul de control.
Pasul 3 big grinai pe creeare cont.
Apoi o sa te descurici e foarte simplu. Daca nu iti cere parola. Dai la modificare cont si o schimbi acolo parola. Bafta sper ca am fost de ajutor. Fundita te rog!

| Alecsx25 a răspuns:

Nu cred ca se poate, dar ai sa ma faci un cont la calculator si sa-i pui parola... o sa-ti spun si cum sa faci.
Pasul 1 :Intri in panoul de control.
Pasul 3 big grinai pe creeare cont.
Apoi o sa te descurici e foarte simplu. Daca nu iti cere parola. Dai la modificare cont si o schimbi acolo parola. Bafta sper ca am fost de ajutor. Fundita te rog!

| TeDy_5844 explică (pentru Alecsx25):

Pentru? Stiu cum se face ala-i User in I rand

| Alecsx25 a răspuns (pentru TeDy_5844):

Nu stiu altceva...te descurci tu. Bafta!