| Danymoto a întrebat:

Salut!
Există un site în care poți cauta un cont de Facebook și sa găsești pozele care le avea postate pe profil dar în prezent sa fie șterse?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe scurt ne intrebi daca exista o dublura a Facebook ului?
logic ca nu

| Danymoto explică (pentru suntserios):

Am întrebat dacă exista vreun site în care poți sa cauți diferite persoane de pe Facebook si sa poți vedea pozele șterse mai de mult.

| suntserios a răspuns (pentru Danymoto):

Adica o copie a Facebook ului.
Ca trebuie sa tina toate conturile de pe Facebook si mai mult de atat, si tot istoricul de poze. Acum realizezi ca nu exista?

| Danymoto explică (pentru suntserios):

Am înțeles acum.
Mulțumesc pentru răspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| DaniTIRB a răspuns:

Depinde si cat de popular era contul. Daca era popular, da, s-ar putea sa poti cu Sf. Waybackmachine https://archive.org/web/