| alexmihailul a întrebat:

am cateva intrebari: 1. daca este posibil sa vezi cele mai vizitate site-uri de pe un browser chiar daca acestea sunt sterse din istoric. 2. exista o modalitate de a anula istoricul unui browser adica sa nu mai il gasesti ori cat l-ai cauta si sa nu mai poti intra acolo

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

1. Daca este sters istoricul nu mai ai cum sa vezi ce site-uri au fost cele mai vizitate,
2. Singura modalitate este sa stergi istoricul si nu mai poate nimeni sa il gaseasca.

| alexmihailul explică (pentru MihaiNicu23):

Exaxt asta nu vreau eu vreau sa fac sau sa mai fac pentru ca mi-am sters un site pe care intram eu si nu mai stiu cum se numeste si de aceea am intrebat daca e sters de la istoric ma gandeam ca poate apare pe undeva la cele mai vizitate dar multumesc oricum de raspuns

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ai modul incognito, spor laughing.

| Lostlyric a răspuns:

Stergi istoricul si in momentul in care il stergi, ai grija sa bifezi toate casutele, inclusiv cookie-urile.
Pentru viitor, cum spunea si Bulannel, foloseste modul incognito (care apare in aceeasi sectiune cu istoricul).

| ROberrt86 a răspuns:

1. Nu se mai pot vedea
2.stergi istoricul._.

sau simpla modalitate ca parintii sa nu vada filmele pentu adulti este sa iti pui parola la pc
ez lul

| alexmihailul explică (pentru ROberrt86):

Nu ai inteles fratele tayson nu vreau sa ascund ceva vreau doar sa gasesc un site pe care l-am sters din greseala am intrat pe un site din america cu tutoriale si lucruri legate de pc si telefoane si din greseala l-am sters nu mai stiu cum se numeste dar stiu ca am intrat de multe ori si de aceea ziceam ca poate aparea la cele mai vizitate