| Reanu_Re_1972 a întrebat:

Folosesc ca browser mozila ca pag de pornire google. Acum cand caut in motorul de cautare google ceva imi apare si o poza,, de exemplu scriu altex si imi apare inaintea cuvantului altex si sigla de la altex,, cum scot asta? Sa vad doar altex nu si sigla?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe chrome face la fel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți folosi ca motor de căutare Qwant. E un motor de căutare privat din Franța și găsește rezultate bune ca Google

| wowmentol2 a răspuns:

Vezi sa nu ti se fii instalat vreo extensie, eu folosesc același browser si nu am problema asta

| Reanu_Re_1972 explică:

Si folosesti ca pag de pornire tot google? am 2 extensii adbloker si inca una de face ca orice pag noua deschisa sa fie tot google le-am dezactivat si tot asa se vede. in chrome nu face asa dar eu nu folosesc chrome. am mai patit asa odata demult. am reinstalat win si s-a rezolvat acum am reinstalat win dar tot asa imi apare.

| Reanu_Re_1972 explică:

Ok,, am observat ca dupa ce ma loghez se intampla asta, odata logat chiar daca ma deloghez ramane asa. ceva sugestii? eu stau logat caci am contul de email pe gmail.