| gmbod1 a întrebat:

Salut imi merge cabal online pe un :
INTEL PENTIUM 4 2 CPU 2, 8GHZ,ram 1,5gb,placa video: Intel 82915g/gv/910gl express chipset de 128 mb? (pe cerintele la cabal zice minim 128 mb) si nu stiu daca imi merge repede sau in reluare

4 răspunsuri:
| gmbod1 explică:

Aaa am intrat pe el imi merge doar o problemalaughing mi s-a restartat pc-ul se poate sa fie ca am win xp sp2? asa am patit si la metin...este ca am win xp sau nu suporta placa video 3d?

| ursey a răspuns:

Placa video nu te ajuta e minim 128 dar nu de la Intel daca era nVIDIA sau ati mergea din cate vad eu la placa video ara x
http://www.game-debate.com/....../index.php

| AlexBoy88 a răspuns:

Iti va merge dar sa nu ai mari pretenti de la grafica.

| ALex_5652 a răspuns:

Iti merge 100%, dar sa nu tii setarile grafice la maxim, ca o sa mearga putin sacadat.