| Danutz_2579 a întrebat:

imi merge foarte greu calculatorul de cand am scos un joc de pe The pirate B** numit Home sheep home 2 si cand dau pe executabil nu se intampla nimica si numa ma trezesc plin de virusi. Mi se tot deschide Symatec Anti
Virus si tot zice ca am ceva virusi trojeni cum scap de ei?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| stanly7 a răspuns:

Are dreptate Ioandelasal.
http://download.cnet.com/......04572.html aici ai link de descarcare malwarebytes antimalware.