| Aditzaaaa a întrebat:

Imi puteti spune cat costa Samsung Galaxy S2 si HTC Desire Z? Deoarece pe net da multe preturi si nu stiu sigur care este cel real. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| LittleMissCupcake a răspuns:

Buna. Eu am HTC Desire Z si l-am cumparat la liber cu 1.500 lei de la Vodafone. Acum poate preturile difera de la un magazin la altul. Iar un Galaxy S2 am vazut ca ar costa in jur de 1.900 lei. Scuze daca ti-a, raspuns prea tarziu.

| Aditzaaaa explică (pentru LittleMissCupcake):

A, nu, mersi frumos, oricum. :*

| deadeutza a răspuns:

Depinde poate sa fie de la 1300 de lei pna la 2200de lei FUNDA?

| Aditzaaaa explică (pentru deadeutza):

Da voi nu puteti raspunde sa ajutati pe cineva decat pentru o funda amarata?!