| BaiatuUSER a întrebat:

In primul rand tin sa precizez ca am Windows XP!
Mi-am instalat niste teme pe windows cu remix xp..acestea find windows 7, windows 8 si windows 7 black edition
Totul a mers bine cateva zile pana nu stiu ce naiba i-am facut de cand intru pe calculator nu mi se incarca toate aplicatiile, netul mi se incarca dupa aproape 2 minute dupa ce se aprind toate aplicatiile.
Si faza este ca atunci cand deschid aplicatiile nu se deschid, nici din Program Files de unde le-am instalat.Se deschid numai daca dau click dreapta >> Open
Si daca ar fi doar asta as fi mai linistit, dar NU! Cand dau la start iar cand dau click pe All Programs nu se deschid programele.Am incercat orice.Ma enerveaza si faptul ca eu am un program de televizor care mi l-am luat si acum nu merge sa il deschid.Si nu stiu daca o fi de la tema, am dezinstalat-o si gata.Mai ales ca a avut acelasi prieten tot teme de-astea si nu a avut probleme.
E o problema grea, pot oferi admin pe Sa:Mp si o fundita daca ma ajutati!winking

10 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Incearca o restaurare de sistem la o data anterioara fata de data cand ti-au aparut problemele, daca ai antivirus dezactiveazal temporar.

| BaiatuUSER explică (pentru Nelu62):

Cum fac o restaurare de sistem?

| BaiatuUSER explică (pentru Nelu62):

Cred ca nu ai inteles, nu am facut inainte nici un system restore inainte de a baga temele..si zice ca trebuie sa intru in all programs si sa selectez nu stiu ce, ti-am explicat ca nu merge sa intru pe NIMIC din All programs

| Nelu62 a răspuns:

Ca sa ajungi la Sistem Restore: tasta logo win.+ R, scrie in casuta "rstrui" (fara ghilimele), OK. Tu fa ce iti spune tutorialul, fara sa faci a doua schimbare de data.

| BaiatuUSER explică (pentru Nelu62):

Windows cannot find "rstrui". ce fac?

| Nelu62 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, pentru ca daca chiar dezinstalezi temele, registrii sunt varza!

| BaiatuUSER explică (pentru Nelu62):

Asa zic ca nu prea vreau sa il reinstalez.laughing si temele sunt sterse le-am sters cu chiu cu vai

| Nelu62 a răspuns:

Sper ca ai cd-ul de instalare! Ai nevoie sa repari windowsul.
http://stealthsettings.com/......tiuni.html

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!