| xpzeus a întrebat:

In zilele acestea am observat la laptop ca, daca apas CTRL se reduce volumul la microfon. As dori sa dezactivez chestia asta. Specific ca am Windows 7.

3 răspunsuri:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Este din sistem facut asta nu ai ce face decat sa dezinstalezi driver-ul de la keyboard si sa inlocuiesti cu cel de la windows dar sigur vei pierde toate functiile tastaturii ca fn + nu stiu ce + Ceva etc.

| xpzeus explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Mersi de raspuns. Daca poti sa ma ajuti cum sa dezactivez si cum sa il inlocuiesc cu cel de la windows. Nu ma intereseaza ca pierd functiile.

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru xpzeus):

Scrii la cautare
device manager
apesi enter
dai la keyboard si dai click dreapta si day roollback driver