| Marian_Mocanu_1982 a întrebat:

Incerc sa downloadez ceva si cand se termina imi spune "Software-ul antivirus a generat o eroare neașteptată la scanarea acestui fișier." Am intrat in RUN si am scris 'regedit' ca sa gasesc HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Policies\Attachments
si acolo nu am gasit gasest niciun fisier numit "ScanWithAntiVirus", de tipul REG_DWORD
Am antivirus NOD32 si imi facea si inainte sa instalez antivirusul. Poate sa ma ajute cineva?

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Pune firewall pe off.

| StefanKogut a răspuns:

Https://support.google.com/chrome/answer/2898334?hl=ro
Vezi sectiunea: Cauze posibile ale mesajului de eroare: Scanarea antivirus nu a reusit.

| Marian_Mocanu_1982 explică:

Am firewall pe off si tot nu ii dau de capat