| Rigbby a întrebat:

Salut, am si eu o problema, Incerc sa dowloandez ceva si de fiecare data imi apare asa ...Software-ul antivirus a generat o eroare neaşteptată la scanarea acestui fişier, ma puteti ajuta pentru ca orice descarc imi dispare automat din pc, banuiesc ca se sterge.

Răspuns Câştigător
| DinuMarius26 a răspuns:

Salut! ai niste virusi in registre care iti sterge tot ce downloadeziwinking Si eu am patit la fel doar ca pe mine nu ma lasa sa downloadez nimic, nimic nici macar antiviruswinking Te sfatuiesc sa iti reinstalezi windows-ul pentru ca alt ceva nu e de facutwinking Dupa ce iti bagi windows sa iti iei si un antivirus de preferat ar fi Nod 32 sau Avirawinking Funda?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Un te apuca sa formatezi. dezinstalezi antivirusul si il instalezi din nou. vezi daca poti descarca. dupa, indiferent de rezultat incearca sa rulezi niste programe ca MALWAREBYTES ADWCLEANER SPYBOOT & DESTROY. mult noroc. si in caz ca folosesti un program anume pentru a descarca trebuie sa il pui in exceptii in antivirus ca sa un il blocheze.

| gelu1970 a răspuns:

Ce ai facut in final? ai formatat?

| Rigbby explică (pentru gelu1970):

Am reinstalat windowsul

| cupydo0n a răspuns:

Dezinstaleaza antinvirusul pe care il ai si dupa incearca sa downloadezi ce vrei.

Sper ca am fost de ajutor.
O zi buna in continuare.

| Rigbby explică (pentru cupydo0n):

Asta e faza, nu am nici unul, dar am instalat avast si tot nu merge, oricum mersi