| SteauaFermecata402 a întrebat:

Joi am dat comanda de pe eMAG de un smart tv Samsung prin curierul sameday. Vineri seara mi-a aratat site-ul Samedday ca e in depozitul lor din Iasi eu fiind in Pașcani. Sunt sanse sa vina azi (duminica)? Normal trebuia sa vina sambata dar nu a venit, macar va veni luni? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Kajun a răspuns:

Sâmbătă și duminică nu prea livrează curieri. Mâine s-ar putea să îți ajungă coletul. Pe eMag dacă dai la detaliile comenzii vei vedea data de livrare.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Luni îl ai!

| mihai69 a răspuns:

O să vină azi doar dacă ai făcut comandă să îl livreze la o anumită dată (adică fix azi) și interval orar.
Ceea ce nu cred. Deci vei primi produsul luni sau marți.