| alexutzu3000 a întrebat:

Salut,la ce magazine pot gasi o consola Sony ps3 slim 320 Gb sau 160? cel mai rapid raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu mai gasesti acele variante slim. Gasesti doar superslim. Daca vrei sa te referi strict la capacitatea hdd-ului, ps3 foloseste hdd de laptop, deci poti sa cumperi varianta super slim de 600 lei 12gb si cumperi tu ulterior hdd.
Sa stii ca ce e acum pe piata nu se modeaza. Doar ce e fabricat inainte de ianuarie 2011 se modeaza.

| alexutzu3000 explică (pentru sltlp):

Dar am gasit o cosola la pc fun.este un magazin de incredere?

| sltlp a răspuns (pentru alexutzu3000):

Sincer nu am idee, dar iti zic din experienta. Sansele ca sa crape un ps3 slim/superslim sunt extrem de mici.
Singura varianta care o au instoc e de 160gb la 1150 lei, deci nu merita.
Tot la ei ai varainta de 12 gb la 900 lei, si la eMAG e 600.
Daca vrei mdoare, cauta doar sh. Daca nu vrei modare, nu are sens sa cumperi asa ceva. Cumperi cum am zis, un slim+bricket hdd+hdd de laptop, de cati gb vrei tu, si iesi cel mai ieftin asa.

5 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut. Altex.
Pa, pa!

| ray177 a răspuns:

Altex, Flanco, DOMO

| fotbalistulandy a răspuns:

Heei! Chiar daca ai gasit pe cineva care sa te ajute eu iti zic sa cauti in Media Galaxy sau chiar pe internet!