| cristian51090 a întrebat:

Salut.La mine in computer Local Disk (C) este cu rosu.Si am incercat sa sterg ceva din disk si nimic parca nu se mai misca ce este de facut? Dau funda lu aluia care a sa zica cum si daca la mine se primeste

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai aici un video tutorial super : http://www.videotutorial.ro/? p=103

| Anonymus314 a răspuns:

"Dau funda lu aluia care a sa zica cum si daca la mine se primeste" revii cand inveti sa scrii, nu inteleg nimic din ce ai spus.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu ai spatiu de stocare, daca este windows xp trebuie livberi cel putin 4gb, daca ai windows 7 trebuie liberi cam 20gb. Deci as face o precizare daca faci downloaduri se pastreaza in documentele tale descarcari sau downloaduri.
Cei mai multi virusi sa stii ca iti afecteaza sistemul prin mentionarea de date eroanate, este posibil sa fii si virusat

| gicaputinica a răspuns:

Pai...rosu inseamna spatiu liber!
Cu tote ca sa fie tot rosu este imposibil!
E ca si cum n-ai Windows. worried

| LnT a răspuns:

E simpu!
Du-te si goleste Recycle Bin
Si dupa vezi daca ma rosu!
Daca mai ie mai stergi!
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| LnT a răspuns (pentru cristian51090):

Cu multa placere! Funda?

| Mita00x a răspuns:

Daca ai instalat windowsu in Local Disk C sterge programele si jocurile din el si daca nu ai windows in el formateaza disku!