| Radu_8119 a întrebat:

Mi-a aparut un link pe facebook ceva cu My Special Video > >, nu cred ca aveti nevoie de link, mi se pare putin suspect, am fost etichetat de cineva care nu ma cunoaste, nu-l cunosc si altele.
Vi s-a intamplat si voua?
E posibil sa fie vreun virus/keylogger?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E un fel de virus, nu e chiar virus. Nu ai ce sa faci. Fie raportezi ca spam, d ar dureaza, fie iti dezactivezi temporar contul pana cei de la facebook rezolva problema de securitate.

4 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

E virus! Nu deschide! Daca apesi o sa trimita de pe contul tau, prietenilor tai aceeasi prostie.

| VanessaTya a răspuns:

Buna, l-am primit si eu, este un virus, nu-l accesa, eu una am dat clik pe el si mi-a spus ca linkul a fost sters sau e indisponibil momentan ......Nu stiu sigur daca am luat vreun virus, sper ca nu.winking

| yyo a răspuns:

Virus, nu da click pe el...

| carminutza a răspuns:

Din cate am inteles este un virus..nu da click pe el.