| AlexandarAlx a întrebat:

Salut mi-am cumparat niste casti avantree as1 (prin bluetooth) si am un telefon Samsung gt-s3570 si nu stiu de ce nu imi detecteaza castigale, pe telefonul lui soramea imi merge ( nu are nimic special din contra este mai vechi), ce sa fac?
Dau funda

1 răspuns:
| einsteinchen a răspuns:

Pai castile au versiunea 2.1 de Bluetooth iar telefonul tau are 3.0. Se pare ca nu stiu castile sa se conecteze cu telefonul tau dat fiind rata de transfer prea mare. TEORETIC ar trebui sa functioneze dar PRACTIC se conecteaza cu telefonul mai vechi al surorii tale (are o versiune compatibila de Bluetooth cu castile).