| AnnAnonymous a întrebat:

mi-am cumparat tableta goclever terra 70l si in caracteristici cica nu are 3g, dar pot c onecta modem de net. am conectat stick.ul de la rds insa nu merge netul, nu s-a conectat netul automat. cum as putea face sa mearga stickul usb de la rds pe tableta goclever terroe 70l?

1 răspuns:
| Eduarrdinno a răspuns:

Nu ai cum. Si eu am o tableta E-boda Supreme X80 si pe cutie scrie ca are 3G prin acel stick. Nu toate stick-urile sunt compatibile. Intra pe pagina producatorului si uita-te. Sau vezi ca poate scrie in carea tehnica. Nu te mai chinui cu stick-ul de la RDS ca asa am facut si eu si nu a mers. Bafta. Sper ca ti-am fost de ajutor.

Funda?