| yulyan23 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat un adaptor bluetooth dongle v2.0 si nu inteleg dc nu imi merge deci imi apare pe laptop ca merge sa transfer etc, insa cand dau transfer melodie sau imagine pur si simpl dupa cateva secunde in loc sa se incarce fisierul trimis imi apare o eroare ca nu a putut fi transferat, pe calculator unde am windows xp merge sa trimit dar pe laptop am windows 7 si nu merge, cumva trebuia instalat ceva? cand am cumparat adaptorul mi s-a spus ca va merge si la laptop insa pe el sccrie read windows vista si ma gandesc ca merge doar pentru vista insa nu inteleg dc merge pe xp ce parere aveti? pot face ceva sa mearga si pe laptop? a da...si cam ce adaptor bun imi recomandat pentru windows 7 big grin?

1 răspuns:
| rokethulk a răspuns:

Poate nu mai ai memorie in locul in care se salveaza fisierur
si incearca sa intri in setarile bluetoot-ului