| Cotoman_Ştefan_1994 a întrebat:

Mi-am instalat de curand Windows 8.1 si am o mica problema cu wireless`ul precum ca pe parcursul zilei, daca deschid laptop`ul de mai multe ori se acumuleaza durata totala si nu o ia de la capat de fiecare data cand este deschis. Stie cineva de ce si cum ar trebui sa rezolv asta?

6 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Fi mai explicit ce nu-ti merge exactlaughing

| Cotoman_Ştefan_1994 explică (pentru AdrenalinTm):

Imi merge totul ok, dar ma deranjeaza ca conexiunea se acumuleaza de fiecare data cand intru. gen => dacă intru de la 12 la 15. inchid. apoi intru de la 18 la 20. se acumuleaza 3 ore de la 12 la 15 si 2 ore de la 18 la 20. nu mi se reseteaza de fiecare cand intru. asta ma enerveaza.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Cotoman_Ştefan_1994):

Problema e windows 8 o tampenie

| Cotoman_Ştefan_1994 explică (pentru AdrenalinTm):

Nu stiu daca e chiar o tâmpenie, dar îmi arată ca-s conectat la reţeaua de net de o zi si 20 de ore. laughing Vreau ca de fiecare dată când intru să se reseteza toată chestia asta. Mă poate ajuta cineva?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Cotoman_Ştefan_1994):

U doar inchizi clapeta la laptop? cand il inchizi?

| Cotoman_Ştefan_1994 explică (pentru AdrenalinTm):

Nu, îl închid de tot. Şi tot asa.