| UltraLex a întrebat:

Salut mi-am instalat un antivirus si anume avast si are un add on care blochiaza reclame web tracking etc intrebarea mea este cum se numeste acest tip de program si mai ales ati putea sa imi mai recomandati programe de acest fel? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NeluFerchi a răspuns:

AD Block plus pentru chrome si firefox. -scrii in google in browserul in care esti adblock plus for chrome / sau for firefox si instalezi. nu vor mai aparea reclamele alea de pe youtube 220.ro sau alte videouri

1 răspuns: