| Ana_Ana_2000_N8hy a întrebat:

Mi-am pus o parola pe Windows 7 ultimate, dar nu este de administrator. Îmi apare "Startup Password", dar am uitat parola. Va rog mult ajutați-ma! Dau funda

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Intri in safe mode logata ca admin si in control panel/users schimbi parola userului pe care-l tintesti sau il stergi de tot si faci altul, atentia asta daca n-ai documente si applicatii accesibile doar acelui user, daca ai, mai intai le faci backup fisierelor, cu applicatiile... trebuie sa le reinstalezi.

| Ana_Ana_2000_N8hy explică (pentru StefanKogut):

Problema e ca nu am cum sa intru in control panel si altele

| StefanKogut a răspuns (pentru Ana_Ana_2000_N8hy):

Trbuie sa intri in safe mode, da? click F8 la startup pina nu mai poti si cand ai ecranul cu pricina alegi safemode