| maryyyus a întrebat:

Salut, mi-am scoas minecraft dar cind intru in el imi apare tot normal, dar apoi cind intru in joaca imi apare "bad video card drivers"poate pot face ceva? ajutati-ma va rog! 1

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us cand intri pe link vezi ca ai acolo GRAPHICS DRIVERS dai pe el si lasi sa iti scane si dupa poti sa downloadezi.(merge numei pe ie si firefox). Daca nu reusesti asa zi-mi ce model e placa video.

7 răspunsuri:
| Gabryel32 a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele placii video.Succes!

| maryyyus explică (pentru Gabryel32):

Adica sa scoat ceva din net si sa instalez, da?

Răspuns utilizator avertizat
| maryyyus explică (pentru SteFFz99):

Poti sa-mi dai un link de unde il pot downloada

| imaqtpie a răspuns (pentru maryyyus):

Salut zii ce placa video ai pentru a te ajuta. Nvidia/amd ati.

| maryyyus explică (pentru imaqtpie):

Product type: getforce
Product series:getforce500 series
Operatinfg system :Windows XP
Language:English (US)

De pe siteul acesta
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

| ilasadrian a răspuns:

Reinstalezi driverele placii video, sau le faci un update driverelor: succes tongue