| vladturcuman a întrebat:

mi-am uitat parola la telefonul android si trebuie sa imi scriu adresa de gmail si nu mai stiu parola... am intrat pe google si acolo am gasit recuperare parola numai ca nu imi trimite mail cu link de recuperare ca scrie in dreptul aptiunii "Confirm accesul la adresa mea de e-mail pentru recuperare:*********@yahoo.com
Un link de resetare a parolei poate fi trimis doar în cazul în care nu v-ați conectat timp de 4 (de) zile." ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa faci un hard reset.
http://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A

| vladturcuman explică (pentru CM7YRE):

Asi pute si fara hard reset? plz

| CM7YRE a răspuns (pentru vladturcuman):

Nu,odata ce ai facut astea si chiar nu primesti nimic, nu se poate.

| vladturcuman explică (pentru CM7YRE):

Da de ce am primit chestia aia?
nu pot sa fac nimic nimic?
si daca il duc la cineva sa il deblocheze fara hard reset... sar pute?

| CM7YRE a răspuns (pentru vladturcuman):

Incearca tot ce vrei sa vezi ca nu merge. Pierzi aplicatiile din el, mai ales daca ai pozele pe card nu se-ntampla nimic.