| viorelpescaru a întrebat:

Salut,Nokia lumia 520 blak,functioneaza cu cartela de la digi mobil? este compatibil sa ascult radio manele online de pe in ternet cu acest model de telefon? dau funda cine ma ajuta cu informatii despre aplicatii pentru radio, si info pentru cartela! mersi!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca e liber de retea, da, functioneaza.
Da, pentru radio de care vrei tu, instalezi tunein si o sa ai.

| AdrenalinTm a răspuns:

Este compatibila dar trebuie decupata mergi la un Vodafone Orange cosmote sa tio decupeze exact si o sa mearga atata timp cat telefonul no sa fie codat pe o anumita retea si iti trebuie setarile de la digi de internet in caz ca nu le primesti prin sms te uiti pe digi mobil pe google