| amiralu a întrebat:

Salut,cine poate sa-mi zica si mie daca telefonul Nokia lumia 520 blak,este compatibil cu reteaua de la digi mobil pe cartela? si daca se poate asculta la el radio manele online de pe internet? nu ma pricep la telefoane performante,de aia solicit un ajutor, dau funda garantat pentru raspuns corect la ambele intrebari.mersi!

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Legat de ascultarea melodiilor normal ca poti este un smartphone(poti sa iti descarci melodiile in el si sa le asculti dar poti si de pe internet de pe youtube scrii la motorul de cautare de pe youtube ce melodie vrei sa asculti si acolo ai si video la melodie si o poti si asculta in acelasi timp). Legat de a doua intrebare aceea cu digi cred ca te referi daca intra in el cartela digi cred ca intra dar telefonul trebuie sa fie neverlocked(sa fie deblocat in reteaua respectiva) ca sa mearga dar cred ca telefonul tau cel mai probabil suporta micro sim si trebuie sa mergi cu cartela la un diller (Orange, Vodafone, cosmot) ca sa iti transforme cartela in micro sim( trebuie sa o taie la dimensiunea potrivita. Succes si daca ti-am fost de folos da-mi funda pls

| amiralu explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Multumesc! ti-am dat funda dupa cum am zis!

1 răspuns: