| BezeaToxica a întrebat:

Nu stiu de ce dar imi apar iconitele pe desktop foarte mici. Am rezolutia 1280x960 si daca schimb mai mic sau mai mare tot asa sunt iconitele. Ma cam enerveaza ca se vad urat si imi placeau cum erau inainte.

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Ce windows folosesti? daca este 7 sau 8 click dreapta pe display View - Large icons

| BezeaToxica explică (pentru Vanqu1sh):

Atat, multumesc happy

| Vanqu1sh a răspuns (pentru BezeaToxica):

Cu placere, sarbatori fericite! happy

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bine inteles ca se gaseste sa raspunda unul care nu stie! Click dreapta pe Taskbar (bara de jos)/Properties/Taskbar/ Use small icon si debifeaza.

| suffarstar a răspuns:

Control Panel -Apperance and personalization -Display- Medium 125%
În cazul în care ai windows 7.