| Jovany a întrebat:

Salut.O intrebare big grin.Am auzit ca Windows 7 are probleme cu update-urile.Adica merge Windowsu' bine si cu timpul de la update-uri se "srica" si nu mai merge asa bine.Deci e adevarat? Si va fi chiar asa rau data deconectez update-urile?

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu se strica. Updateurile aduc imbunatariti si rezolva vulnerabilitati.

| pozeanimate a răspuns:

Nimic rau nu va fi

Răspuns utilizator avertizat
| Klaudiu214 a răspuns:

Mai bine merge windowsu fara update daca il lasi sa isi faca update se incarca windowsu..si poate sa iti mearga greu..si sa iti apara niste chestii de fiecare data cand il aprinzi niste licientee..de la update si te enerveaza. update daca e sa faci doar daca ai windows-ul instalat original

| jeek0 a răspuns:

Nu se strica dar se umple partitia cu update-uri. e valabil la toate versiunile