| Kidnapper a întrebat:

Parintii mei vor sa cumpere pachetul Telekom(Ei nu se prea pricep asa ca mie imi revine sarcina de a gasi o oferta buna)
Televiziune L + Internet L + Voce S
https://www.telekom.ro/fix/televiziune-l-internet-l-voce -s.html
Oferta pare de nerefuzat doar cu o mica problema, in primele 6 luni platesc 50 lei pe luna dar dupa 6 luni cat platesc? Am auzit ca 89 lei dar nu sunt sigur
internetul merge bine?
Cartoon Network merge 24h?(ma tot streseaza fratele meu mai mic cu asta)
Internetul este nelimtat fix (adica cel care il folosesti la pc etc.)?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca nu vrei sa regreti...RDS!

| Kidnapper explică (pentru K0sti):

Am RDS, never again

| K0sti a răspuns (pentru Kidnapper):

Treaba ta...sa vezi ce o sa plangi tu dupa netul de la RDS...
Tu compari ADSL cu fibra optica?